Yhteystiedot



Ota yhteyttä käytännön asioissa alueelliseen kauppakamariin, joiden yhteystiedot näkyvät alempana.
​​​​​​​

Kauppakamarit

Etelä-Karjalan kauppakamari

Mika Peltonen, puh. 040-513 4490
Raatimiehenkatu 20 A, 53100 Lappeenranta
etunimi.sukunimi@kauppakamari.fi
www.etela-karjalankauppakamari.fi

Etelä-Pohjanmaan kauppakamari

Tomi Kohtanen, puh. 050-506 2755
Seinäjoki Areena, Kirkkokatu 23, 60220 Seinäjoki
tomi.kohtanen@kauppakamari.fi

Etelä-Savon kauppakamari

Tanja Puputti, puh. 044-591 5093
Maaherrankatu 14, Mikkeli
etelasavo@kauppakamari.fi

Helsingin seudun kauppakamari

Meeri Teder, puh. (09) 2286 0357
Kalevankatu 12, 00100 Helsinki
meeri.teder@kauppakamari.fi

Hämeen kauppakamari

Paula Ahokanto, puh. 040-455 5617
Aleksanterinkatu 17 A, 15110 Lahti
paula.ahokanto@hamechamber.fi

Keski-Suomen kauppakamari

Tuula Rahikainen, puh. 050-473 1775
tuula.rahikainen@kskauppakamari.fi
Kauppakatu 28 B, 40100 Jyväskylä

Keskuskauppakamari

Mari Hakkarainen, puh. 050-326 6770
mari.hakkarainen@chamber.fi

Anne Pakkanen, puh. 045-898 6972
anne.pakkanen@chamber.fi

PL 1000, Aleksanterinkatu 17, 00101 Helsinki

Kuopion alueen kauppakamari

Mari Polvinen, puh. 044-732 0838
Microkatu 1, 70210 Kuopio
mari.polvinen@kuopiochamber.fi

Kymenlaakson kauppakamari

Katja Laitinen, puh. 044-029 6112
Kyminlinnantie 6, 48600 Kotka
katja.laitinen@kauppakamari.fi

Lapin kauppakamari

Tiina Ronkainen, puh. 040-181 7717
Maakuntakatu 29-31 B, 96200 Rovaniemi
tiina.ronkainen@chamber.fi

Länsi-Uudenmaan kauppakamari

Heidi Nyman, puh. 044 493 2055
PL 34, Elina Kurjenkatu 2, 10301 Karjaa
heidi.nyman@lansiuusimaa.chamber.fi

Oulun kauppakamari

Riitta Schroderus, puh. 050-338 9350
Sepänkatu 20, 90100 Oulu
riitta.schroderus@chamber.fi


Pohjanmaan kauppakamari

Katarina Kecklund, puh. 040-483 5019
Raastuvankatu 20, 65100 Vaasa
koulutus@ostro.chamber.fi

Pohjois-Karjalan kauppakamari

Mari Tuovinen, puh. 010 423 2350
Torikatu 21 C, 80100 Joensuu
mari.tuovinen@kauppakamari.fi


Rauman kauppakamari

Päivi Junnila, puh. 02 822 1199
Sinkokatu 11, 26100 Rauma
paivi.junnila@rauma.chamber.fi


Riihimäen-Hyvinkään kauppakamari

Lilla Jokinen, puh. (019) 871 2350
Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
lilla.jokinen@kauppakamari.fi

Satakunnan kauppakamari

Sanna Leppänen, puh. 044 348 2029
Valtakatu 6, 28100 Pori
sanna.leppanen@satakunnankauppakamari.fi

Tampereen kauppakamari

Susanna Keskinen, puh. 050-575 7223
Kalevatie 2 D, 33100 Tampere
susanna.keskinen@tampereenkauppakamari.fi

Turun kauppakamari

Elina Virta, Puh. 040-757 7383
Puolalankatu 1, 20100 Turku
elina.virta@kauppakamari.fi

Yhteystiedot

Juha Koski
HHJ-rehtori
HHJ-tutkinto ja valtakunnallinen alumniseminaari
040-737 5386
juha.koski@tampereenkauppakamari.fi

Hallituspartnerit ry

Hallituspartneri-asiat
​​​​​​​Mervi Sillanpää-Jaatinen
Toiminnanjohtaja
0500 233 342
mervi.sillanpaajaatinen@gmail.com